L E A D E R B O A R D

11TH & 12TH DECEMBER

FINALS

FEMALES

1

Maria Rekowski

1ST PLACE | PLC NORTHGATE | TIME: 24:27:00
2

Sheridan Tolman

2ND PLACE | PLC ALBION | TIME: 26:29:00
3

Sam Attwell

3RD PLACE | PLC MORNINGSIDE | TIME: 28:26:00
4

Madisson McElwaine

PLC MORNINGSIDE | TIME: 28:35:00

MIXED DOUBLES

1

Riley Jacobs & Joshua Rose

1ST PLACE | PLC MAROOCHYDORE | TIME: 34:13:00
2

Maddison Smith & Jai Bellhouse

2ND PLACE | PLC MAROOCHYDORE | TIME: 40:00:00
3

Sheena & Gareth Rawlinson

PLC NORTHGATE | COMPLETED: LAP 2
4

Lily & Callum Adams

PLC NORTHGATE | COMPLETED: LAP 2

MALES

1

Lochey Oppenheimer

1ST PLACE | PLC MORNINGSIDE | TIME: 15:08:00
2

James Kelly

2ND PLACE | PLC MOLENDINAR | TIME: 16:15:00
3

Brandon Lee

3RD PLACE | PLC NORTHGATE | TIME: 24:16:00
4

Gareth Mortleman

PLC NORTHGATE | COMPLETED: LAP 3

FEMALES

1

Maria Rekowski

1ST PLACE | PLC NORTHGATE | TIME: 24:27:00
2

Sheridan Tolman

2ND PLACE | PLC ALBION | TIME: 26:29:00
3

Sam Attwell

3RD PLACE | PLC MORNINGSIDE | TIME: 28:26:00
4

Madisson McElwaine

PLC MORNINGSIDE | TIME: 28:35:00

MIXED DOUBLES

1

Riley Jacobs & Joshua Rose

1ST PLACE | PLC MAROOCHYDORE | TIME: 34:13:00
2

Maddison Smith & Jai Bellhouse

2ND PLACE | PLC MAROOCHYDORE | TIME: 40:00:00
3

Sheena & Gareth Rawlinson

PLC NORTHGATE | COMPLETED: LAP 2
4

Lily & Callum Adams

PLC NORTHGATE | COMPLETED: LAP 2

MALES

1

Lochey Oppenheimer

1ST PLACE | PLC MORNINGSIDE | TIME: 15:08:00
2

James Kelly

2ND PLACE | PLC MOLENDINAR | TIME: 16:15:00
3

Brandon Lee

3RD PLACE | PLC NORTHGATE | TIME: 24:16:00
4

Gareth Mortleman

PLC NORTHGATE | COMPLETED: LAP 3

SEMIS

FEMALES

1

Sheridan Tolman

PLC ALBION | TIME: 09:40 TO GO
2

Maria Rekowski

PLC NORTHGATE | TIME: 08:55 TO GO
3

Madisson McElwaine

PLC MORNINGSIDE | TIME: 08:20 TO GO
4

Sam Attwell

PLC MORNINGSIDE | TIME: 07:10 TO GO
5

Olivia Taylor

PLC NORTH LAKES | TIME: 6:48 TO GO
6

Rachael Bawden

PLC MORNINGSIDE | TIME: 6:47 TO GO
7

Nicole Munro

PLC MORNINGSIDE | TIME: 6:11 TO GO
8

Emra Stuck

PLC NORTHGATE | TIME: 5:09 TO GO

MIXED DOUBLES

1

Riley Jacobs & Joshua Rose

PLC MAROOCHYDORE | TIME: 5:12 TO GO
2

Lily & Callum Adams

PLC NORTHGATE | TIME: 3:45 TO GO
3

Maddison Smith & Jai Bellhouse

PLC MAROOCHYDORE | TIME: 1:34 TO GO
4

Sheena & Gareth Rawlinson

PLC NORTHGATE | TIME: 00:20 TO GO
5

Savana Kelly & Mason Barker

PLC MOLENDINAR | COMPLETED: LAP 2
6

Irene Hartley & Conor Smith

PLC ALBION | COMPLETED: LAP 2
7

Brigid Taylor & Harry Thompson

PLC COOMERA | COMPLETED: LAP 2
8

Georgia Carter & Lewis Huckstep

PLC MOLENDINAR | -

MALES

1

Lochey Oppenheimer

PLC MORNINGSIDE | TIME: 12:07 TO GO
2

James Kelly

PLC MOLENDINAR | TIME: 11:50 TO GO
3

Gareth Mortleman

PLC NORTHGATE | TIME: 10:41 TO GO
4

Brandon Lee

PLC NORTHGATE | TIME: 9:12 TO GO
5

Durant Jackson

PLC NORTHGATE | TIME: 9:09 TO GO
6

Alex Singer

PLC NORTH LAKES | TIME: 7:19 TO GO
7

Dean Peel

PLC COOMERA | TIME: 5:48 TO GO
8

Rody Kennedy

PLC NORTH LAKES | TIME: 5:31 TO GO

FEMALES

1

Sheridan Tolman

PLC ALBION | TIME: 09:40 TO GO
2

Maria Rekowski

PLC NORTHGATE | TIME: 08:55 TO GO
3

Madisson McElwaine

PLC MORNINGSIDE | TIME: 08:20 TO GO
4

Sam Attwell

PLC MORNINGSIDE | TIME: 07:10 TO GO
5

Olivia Taylor

PLC NORTH LAKES | TIME: 6:48 TO GO
6

Rachael Bawden

PLC MORNINGSIDE | TIME: 6:47 TO GO
7

Nicole Munro

PLC MORNINGSIDE | TIME: 6:11 TO GO
8

Emra Stuck

PLC NORTHGATE | TIME: 5:09 TO GO

MIXED DOUBLES

1

Riley Jacobs & Joshua Rose

PLC MAROOCHYDORE | TIME: 5:12 TO GO
2

Lily & Callum Adams

PLC NORTHGATE | TIME: 3:45 TO GO
3

Maddison Smith & Jai Bellhouse

PLC MAROOCHYDORE | TIME: 1:34 TO GO
4

Sheena & Gareth Rawlinson

PLC NORTHGATE | TIME: 00:20 TO GO
5

Savana Kelly & Mason Barker

PLC MOLENDINAR | COMPLETED: LAP 2
6

Irene Hartley & Conor Smith

PLC ALBION | COMPLETED: LAP 2
7

Brigid Taylor & Harry Thompson

PLC COOMERA | COMPLETED: LAP 2
8

Georgia Carter & Lewis Huckstep

PLC MOLENDINAR | -

MALES

1

Lochey Oppenheimer

PLC MORNINGSIDE | TIME: 12:07 TO GO
2

James Kelly

PLC MOLENDINAR | TIME: 11:50 TO GO
3

Gareth Mortleman

PLC NORTHGATE | TIME: 10:41 TO GO
4

Brandon Lee

PLC NORTHGATE | TIME: 9:12 TO GO
5

Durant Jackson

PLC NORTHGATE | TIME: 9:09 TO GO
6

Alex Singer

PLC NORTH LAKES | TIME: 7:19 TO GO
7

Dean Peel

PLC COOMERA | TIME: 5:48 TO GO
8

Rody Kennedy

PLC NORTH LAKES | TIME: 5:31 TO GO

HEATS

FEMALES

1

Maria Rekowski

PLC NORTHGATE | ROWER: 1751M
2

Sheridan Tolman

PLC ALBION | ROWER: 1685M
3

Madisson McElwaine

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1533M
4

Rachael Bawden

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1525M
5

Olivia Taylor

PLC NORTH LAKES | ROWER: 1475M
6

Sam Attwell

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1417M
7

Emra Stuck

PLC NORTHGATE | ROWER: 1359M
8

Nicole Munro

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1350M
9

Tayla Crowther

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1340M
10

Brooke Hensley

PLC ALBION | ROWER: 1317M
11

Katie Marendy

PLC NORTH LAKES | ROWER: 1285M
12

Elizabeth Fletcher

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1210M
13

Zara John

PLC MOLENDINAR | ROWER: 1118M
14

Sarah Bunyan

PLC MOLENDINAR | ROWER: 1096M
15

Georgie Bulluss

PLC NORTHGATE | ROWER: 1068M
16

Danielle Nunn

PLC MOLENDINAR | ROWER: 1031M
17

Sarah King

PLC MOLENDINAR | ROWER: 763M
18

Celeste Nilsson

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 647M
19

Nix Lapham

PLC ALBION | ROWER: 528M
20

Tahnnee Forde

PLC ALBION | ROWER: 290M
21

Yazzman Carter

PLC COOMERA | ROWER: 289M
22

Eliza Plummer

PLC ALBION | ROWER: 129M
23

Cassandra Gibson

PLC NORTH LAKES | -

MIXED DOUBLES

1

Lily & Callum Adams

PLC NORTHGATE | ROWER: 1131m
2

Riley Jacobs & Joshua Rose

PLC MAROOCHYDORE | ROWER: 1110m
3

Maddison Smith & Jai Bellhouse

PLC MAROOCHYDORE | ROWER: 972m
4

Sheena & Gareth Rawlinson

PLC NORTHGATE | ROWER: 835m
5

Savana Kelly & Mason Barker

PLC MOLENDINAR | ROWER: 690m
6

Georgia Carter & Lewis Huckstep

PLC MOLENDINAR | ROWER: 637m
7

Irene Hartley & Conor Smith

PLC ALBION | ROWER: 371m
8

Brigid Taylor & Harry Thompson

PLC COOMERA | ROWER: 60m
9

Rachel Weiks & Bailey Borg

PLC NORTH LAKES | -

MALES

1

James Kelly

PLC MOLENDINAR | ROWER: 2331m
2

Lochey Oppenheimer

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 2308m
3

Brandon Lee

PLC NORTHGATE | ROWER: 1884m
4

Gareth Mortleman

PLC NORTHGATE | ROWER: 1618m
5

Durant Jackson

PLC NORTHGATE | ROWER: 1675m
6

Rody Kennedy

PLC NORTH LAKES | ROWER: 1552m
7

Alex Singer

PLC NORTH LAKES | ROWER: 1365m
8

Dean Peel

PLC COOMERA | ROWER: 1272m
9

Tane Hamiora

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1169m
10

Jason Bates

PLC ALBION | ROWER: 1094m
11

Joshua McKenna

PLC NORTH LAKES | ROWER: 990m
12

Matt Butler

PLC MOLENDINAR | ROWER: 906m
13

Jeremy Jones

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 987m
14

Niga Haulangi

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 965m
15

Harewiki Cooper

PLC NORTHGATE | ROWER: 959m
16

Gary Ernst

PLC NORTH LAKES | ROWER: 881m
17

Vimal Chand

PLC NORTHGATE | ROWER: 848m
18

Harrison Perkins

PLC NORTHGATE | ROWER: 657m
19

Arne Ancheta

PLC NORTH LAKES | ROWER: 654m
20

Bailey Borg

PLC NORTH LAKES | ROWER: 643m
21

Marko Pohl

PLC BURLEIGH | ROWER: 471m
22

Nathan Jones

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 359m
23

Nick Coggan

PLC MOLENDINAR | ROWER: 314m
24

Dayle Mathison

PLC MOLENDINAR | ROWER: 117m
25

Gavin Stowers

PLC BUNDALL | ROWER: 86m
26

Michael Gilbert

PLC MAROOCHYDORE | -

FEMALES

1

Maria Rekowski

PLC NORTHGATE | ROWER: 1751M
2

Sheridan Tolman

PLC ALBION | ROWER: 1685M
3

Madisson McElwaine

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1533M
4

Rachael Bawden

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1525M
5

Olivia Taylor

PLC NORTH LAKES | ROWER: 1475M
6

Sam Attwell

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1417M
7

Emra Stuck

PLC NORTHGATE | ROWER: 1359M
8

Nicole Munro

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1350M
9

Tayla Crowther

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1340M
10

Brooke Hensley

PLC ALBION | ROWER: 1317M
11

Katie Marendy

PLC NORTH LAKES | ROWER: 1285M
12

Elizabeth Fletcher

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1210M
13

Zara John

PLC MOLENDINAR | ROWER: 1118M
14

Sarah Bunyan

PLC MOLENDINAR | ROWER: 1096M
15

Georgie Bulluss

PLC NORTHGATE | ROWER: 1068M
16

Danielle Nunn

PLC MOLENDINAR | ROWER: 1031M
17

Sarah King

PLC MOLENDINAR | ROWER: 763M
18

Celeste Nilsson

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 647M
19

Nix Lapham

PLC ALBION | ROWER: 528M
20

Tahnnee Forde

PLC ALBION | ROWER: 290M
21

Yazzman Carter

PLC COOMERA | ROWER: 289M
22

Eliza Plummer

PLC ALBION | ROWER: 129M
23

Cassandra Gibson

PLC NORTH LAKES | -

MIXED DOUBLES

1

Lily & Callum Adams

PLC NORTHGATE | ROWER: 1131m
2

Riley Jacobs & Joshua Rose

PLC MAROOCHYDORE | ROWER: 1110m
3

Maddison Smith & Jai Bellhouse

PLC MAROOCHYDORE | ROWER: 972m
4

Sheena & Gareth Rawlinson

PLC NORTHGATE | ROWER: 835m
5

Savana Kelly & Mason Barker

PLC MOLENDINAR | ROWER: 690m
6

Georgia Carter & Lewis Huckstep

PLC MOLENDINAR | ROWER: 637m
7

Irene Hartley & Conor Smith

PLC ALBION | ROWER: 371m
8

Brigid Taylor & Harry Thompson

PLC COOMERA | ROWER: 60m
9

Rachel Weiks & Bailey Borg

PLC NORTH LAKES | -

MALES

1

James Kelly

PLC MOLENDINAR | ROWER: 2331m
2

Lochey Oppenheimer

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 2308m
3

Brandon Lee

PLC NORTHGATE | ROWER: 1884m
4

Gareth Mortleman

PLC NORTHGATE | ROWER: 1618m
5

Durant Jackson

PLC NORTHGATE | ROWER: 1675m
6

Rody Kennedy

PLC NORTH LAKES | ROWER: 1552m
7

Alex Singer

PLC NORTH LAKES | ROWER: 1365m
8

Dean Peel

PLC COOMERA | ROWER: 1272m
9

Tane Hamiora

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 1169m
10

Jason Bates

PLC ALBION | ROWER: 1094m
11

Joshua McKenna

PLC NORTH LAKES | ROWER: 990m
12

Matt Butler

PLC MOLENDINAR | ROWER: 906m
13

Jeremy Jones

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 987m
14

Niga Haulangi

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 965m
15

Harewiki Cooper

PLC NORTHGATE | ROWER: 959m
16

Gary Ernst

PLC NORTH LAKES | ROWER: 881m
17

Vimal Chand

PLC NORTHGATE | ROWER: 848m
18

Harrison Perkins

PLC NORTHGATE | ROWER: 657m
19

Arne Ancheta

PLC NORTH LAKES | ROWER: 654m
20

Bailey Borg

PLC NORTH LAKES | ROWER: 643m
21

Marko Pohl

PLC BURLEIGH | ROWER: 471m
22

Nathan Jones

PLC MORNINGSIDE | ROWER: 359m
23

Nick Coggan

PLC MOLENDINAR | ROWER: 314m
24

Dayle Mathison

PLC MOLENDINAR | ROWER: 117m
25

Gavin Stowers

PLC BUNDALL | ROWER: 86m
26

Michael Gilbert

PLC MAROOCHYDORE | -